SMBJ43CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ43CA-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ43CA-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 43V SMB
Podatkovni listi: SMBJ43CA-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ43CA-TR
Številka dela SMBJ43CA-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 43V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 354223 pcs Podatkovni list SMBJ43CA-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) - Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Serija SMBJ, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount