SMBJ30A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ30A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ30A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 30V 64.3V SMB
Podatkovni listi: SMBJ30A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ30A-TR
Številka dela SMBJ30A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 30V 64.3V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 275179 pcs Podatkovni list SMBJ30A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-7452-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13A Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SMBJ Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMBJ30AHE3/5B
SMBJ30AHE3/5B
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Na zalogi: 472526 pcs
Prenesi: SMBJ30AHE3/5B.pdf
RFQ
SMBJ30ATR
SMBJ30ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V SMB