SMBJ26A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ26A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ26A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 26V 53.5V SMB
Podatkovni listi: SMBJ26A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ26A-TR
Številka dela SMBJ26A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 26V 53.5V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 213382 pcs Podatkovni list SMBJ26A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 26V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Napetost - razčlenitev (min) 28.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-7451-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.9A Zmogljivost @ Pogostost -