SMBJ188A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ188A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ188A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 188V 388V SMB
Podatkovni listi: SMBJ188A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ188A-TR
Številka dela SMBJ188A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 188V 388V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 632164 pcs Podatkovni list SMBJ188A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 188V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 328V
Napetost - razčlenitev (min) 209V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A