SMBJ15A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ15A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ15A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 15V 32.5V SMB
Podatkovni listi: SMBJ15A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ15A-TR
Številka dela SMBJ15A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 15V 32.5V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 961744 pcs Podatkovni list SMBJ15A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA)
Serija SMBJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-3003-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.1A Zmogljivost @ Pogostost -