SMBJ13CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ13CA-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ13CA-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 13V 27.2V SMB
Podatkovni listi: SMBJ13CA-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ13CA-TR
Številka dela SMBJ13CA-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 13V 27.2V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242290 pcs Podatkovni list SMBJ13CA-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Serija SMBJ, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 497-7898-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29A