SMAJ58A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ58A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ58A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 58V 121V SMA
Podatkovni listi: SMAJ58A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ58A-TR
Številka dela SMAJ58A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 58V 121V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 960098 pcs Podatkovni list SMAJ58A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMAJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-3508-2
SMAJ58ATR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -