SMAJ48A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ48A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ48A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 48V 100V SMA
Podatkovni listi: SMAJ48A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ48A-TR
Številka dela SMAJ48A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 48V 100V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183747 pcs Podatkovni list SMAJ48A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 100V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMAJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-14743-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMAJ48A-E3/61
SMAJ48A-E3/61
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMA
Na zalogi: 967274 pcs
Prenesi: SMAJ48A-E3/61.pdf
RFQ
SMAJ48ATR
SMAJ48ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V SMA