SMAJ40A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ40A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ40A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 40V 84V SMA
Podatkovni listi: SMAJ40A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ40A-TR
Številka dela SMAJ40A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 40V 84V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 992481 pcs Podatkovni list SMAJ40A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 84V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMAJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-6507-2
SMAJ40A-TR-ND
SMAJ40ATR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SMAJ Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMAJ40ATR
SMAJ40ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V SMA