SMAJ30A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ30A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ30A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 30V 64.3V SMA
Podatkovni listi: SMAJ30A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ30A-TR
Številka dela SMAJ30A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 30V 64.3V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 907000 pcs Podatkovni list SMAJ30A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.3V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMAJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-12778-2
SMAJ30A-TR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -