SMAJ24A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ24A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ24A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 24V 50V SMA
Podatkovni listi: SMAJ24A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ24A-TR
Številka dela SMAJ24A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 24V 50V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 190004 pcs Podatkovni list SMAJ24A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 50V
Napetost - razčlenitev (min) 26.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMAJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-12777-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SMAJ Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMAJ24AHE3/61
SMAJ24AHE3/61
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AC
Na zalogi: 601820 pcs
Prenesi: SMAJ24AHE3/61.pdf
RFQ
SMAJ24ATR
SMAJ24ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 24V 38.9V SMA