SMAJ18A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ18A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ18A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 18V 39.3V SMA
Podatkovni listi: SMAJ18A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ18A-TR
Številka dela SMAJ18A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 18V 39.3V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171737 pcs Podatkovni list SMAJ18A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 39.3V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMAJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-7892-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 59A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -