SMAJ170A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ170A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ170A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 170V 353V SMA
Podatkovni listi: SMAJ170A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ170A-TR
Številka dela SMAJ170A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 170V 353V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 970265 pcs Podatkovni list SMAJ170A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 353V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMAJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-6505-2
SMAJ170A-TR-ND
SMAJ170ATR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.5A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SMAJ Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMAJ170A-M3/5A
SMAJ170A-M3/5A
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 170V 275V DO214AC
Na zalogi: 756748 pcs
Prenesi: SMAJ170A-M3/5A.pdf
RFQ
SMAJ170AHE3/61
SMAJ170AHE3/61
Na zalogi: 687440 pcs
Prenesi: SMAJ170AHE3/61.pdf
RFQ
SMAJ170ATR
SMAJ170ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 170V 275V SMA