SMAJ154A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ154A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ154A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 154V 317V SMA
Podatkovni listi: SMAJ154A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ154A-TR
Številka dela SMAJ154A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 154V 317V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 661459 pcs Podatkovni list SMAJ154A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 154V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 317V
Napetost - razčlenitev (min) 171V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMAJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-12521-2
SMAJ154A-TR-ND
SMAJ154ATR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -