SMAJ13A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ13A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ13A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 13V 27.2V SMA
Podatkovni listi: SMAJ13A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ13A-TR
Številka dela SMAJ13A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 13V 27.2V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 204520 pcs Podatkovni list SMAJ13A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.2V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMAJ, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-12776-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 85A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SMAJ Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMAJ13A-QH
SMAJ13A-QH
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V SMA
Na zalogi: 602351 pcs
Prenesi: SMAJ13A-QH.pdf
RFQ
SMAJ13ATR
SMAJ13ATR
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V SMA