SMA6J33A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J33A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMA6J33A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 33V 60.8V SMA
Podatkovni listi: 1.SMA6J33A-TR.pdf2.SMA6J33A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMA6J33A-TR
Številka dela SMA6J33A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 33V 60.8V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216988 pcs Podatkovni list 1.SMA6J33A-TR.pdf2.SMA6J33A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 60.8V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMA6J, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-5932-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -