SMA6J18A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J18A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMA6J18A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 18V 33.2V SMA
Podatkovni listi: 1.SMA6J18A-TR.pdf2.SMA6J18A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMA6J18A-TR
Številka dela SMA6J18A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 18V 33.2V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 625454 pcs Podatkovni list 1.SMA6J18A-TR.pdf2.SMA6J18A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 33.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMA6J, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-5923-2
SMA6J18ATR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SMA6J Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMA6J18A R3G
SMA6J18A R3G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 18V 28.3V DO214AC