SM30T35AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM30T35AY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM30T35AY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V SMC
Podatkovni listi: SM30T35AY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM30T35AY
Številka dela SM30T35AY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 30V 48.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124807 pcs Podatkovni list SM30T35AY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija Automotive, AEC-Q101, SM30TY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-12189-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A Zmogljivost @ Pogostost -