SM2T3V3A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM2T3V3A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM2T3V3A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 3.3V 6.8V DO216AA
Podatkovni listi: SM2T3V3A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM2T3V3A
Številka dela SM2T3V3A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 3.3V 6.8V DO216AA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 406565 pcs Podatkovni list SM2T3V3A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 3.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 6.8V
Napetost - razčlenitev (min) 3.6V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-216AA
Serija SM2T, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 200W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-216AA Druga imena 497-7878-2
SM2T3V3A-ND
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Zmogljivost @ Pogostost 2500pF @ 1MHz