SM15T6V8A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T6V8A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T6V8A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5.8V 13.4V SMC
Podatkovni listi: SM15T6V8A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T6V8A
Številka dela SM15T6V8A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.8V 13.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 275727 pcs Podatkovni list SM15T6V8A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.4V
Napetost - razčlenitev (min) 6.45V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SM15T, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-6487-2
SM15T6V8A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 746A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SM15T Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SM15T6V8A-E3/9AT
SM15T6V8A-E3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AB
Na zalogi: 357095 pcs
Prenesi: SM15T6V8A-E3/9AT.pdf
RFQ
SM15T6V8A-E3/57T
SM15T6V8A-E3/57T
Na zalogi: 272205 pcs
Prenesi: SM15T6V8A-E3/57T.pdf
RFQ
SM15T68CAY
SM15T68CAY
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 58.1V 121V SMC
Prenesi: SM15T68CAY.pdf
SM15T6V8A-M3/9AT
SM15T6V8A-M3/9AT
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC DO214AB
Prenesi: SM15T6V8A-M3/9AT.pdf
SM15T68CA-E3/9AT
SM15T68CA-E3/9AT
Opis: TVS DIODE 58.1V 92V DO214AB
Prenesi: SM15T68CA-E3/9AT.pdf
SM15T68CAHE3/9AT
SM15T68CAHE3/9AT
Prenesi: SM15T68CAHE3/9AT.pdf
SM15T6V8AHE3/9AT
SM15T6V8AHE3/9AT
Prenesi: SM15T6V8AHE3/9AT.pdf
SM15T68CAHE3/57T
SM15T68CAHE3/57T
Prenesi: SM15T68CAHE3/57T.pdf
SM15T6V8A-M3/57T
SM15T6V8A-M3/57T
Prenesi: SM15T6V8A-M3/57T.pdf
SM15T68CA-M3/9AT
SM15T68CA-M3/9AT
Prenesi: SM15T68CA-M3/9AT.pdf
SM15T68CA-M3/57T
SM15T68CA-M3/57T
Prenesi: SM15T68CA-M3/57T.pdf
SM15T6V8AHE3/57T
SM15T6V8AHE3/57T
Prenesi: SM15T6V8AHE3/57T.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%