SM15T39CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T39CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T39CA
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 33.3V 69.7V SMC
Podatkovni listi: SM15T39CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T39CA
Številka dela SM15T39CA Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 33.3V 69.7V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 237243 pcs Podatkovni list SM15T39CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33.3V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.7V
Napetost - razčlenitev (min) 37.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija SM15T, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 497-6486-2
SM15T39CA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 143A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela SM15T Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SM15T39CA-E3/57T
SM15T39CA-E3/57T
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
Na zalogi: 250951 pcs
Prenesi: SM15T39CA-E3/57T.pdf
RFQ
SM15T39AHE3/57T
SM15T39AHE3/57T
Na zalogi: 245639 pcs
Prenesi: SM15T39AHE3/57T.pdf
RFQ
SM15T39CA-E3/9AT
SM15T39CA-E3/9AT
Prenesi: SM15T39CA-E3/9AT.pdf
SM15T39CA-M3/57T
SM15T39CA-M3/57T
Prenesi: SM15T39CA-M3/57T.pdf
SM15T39AHE3/9AT
SM15T39AHE3/9AT
Prenesi: SM15T39AHE3/9AT.pdf
SM15T39CAHE3/9AT
SM15T39CAHE3/9AT
Prenesi: SM15T39CAHE3/9AT.pdf
SM15T39A-M3/9AT
SM15T39A-M3/9AT
Prenesi: SM15T39A-M3/9AT.pdf
SM15T39A-E3/9AT
SM15T39A-E3/9AT
Prenesi: SM15T39A-E3/9AT.pdf
SM15T39CAHE3/57T
SM15T39CAHE3/57T
Prenesi: SM15T39CAHE3/57T.pdf
SM15T39CA-M3/9AT
SM15T39CA-M3/9AT
Prenesi: SM15T39CA-M3/9AT.pdf
SM15T39A-M3/57T
SM15T39A-M3/57T
Prenesi: SM15T39A-M3/57T.pdf
SM15T39AY
SM15T39AY
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 33.3V 69.7V SMC
Prenesi: SM15T39AY.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%