SM15T24AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T24AY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T24AY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC
Podatkovni listi: SM15T24AY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T24AY
Številka dela SM15T24AY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 270375 pcs Podatkovni list SM15T24AY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.8V
Napetost - razčlenitev (min) 22.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-10788-2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 234A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -