SM15T150CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T150CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T150CA
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 128V 265V SMC
Podatkovni listi: SM15T150CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T150CA
Številka dela SM15T150CA Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 128V 265V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 264947 pcs Podatkovni list SM15T150CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 128V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 265V
Napetost - razčlenitev (min) 143V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija SM15T, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 497-7861-2
SM15T150CA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela SM15T Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
SM15T150AHE3/9AT
SM15T150AHE3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 128V 207V DO214AB
Na zalogi: 320543 pcs
Prenesi: SM15T150AHE3/9AT.pdf
RFQ
SM15T150CA-M3/9AT
SM15T150CA-M3/9AT
Na zalogi: 264034 pcs
Prenesi: SM15T150CA-M3/9AT.pdf
RFQ
SM15T150AHE3/57T
SM15T150AHE3/57T
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 128VWM 207VC SMC
Prenesi: SM15T150AHE3/57T.pdf
SM15T150CA-E3/57T
SM15T150CA-E3/57T
Prenesi: SM15T150CA-E3/57T.pdf
SM15T150A-E3/57T
SM15T150A-E3/57T
Prenesi: SM15T150A-E3/57T.pdf
SM15T150A-E3/9AT
SM15T150A-E3/9AT
Prenesi: SM15T150A-E3/9AT.pdf
SM15T150CA-E3/9AT
SM15T150CA-E3/9AT
Prenesi: SM15T150CA-E3/9AT.pdf
SM15T150A-M3/9AT
SM15T150A-M3/9AT
Prenesi: SM15T150A-M3/9AT.pdf
SM15T150CAHE3/57T
SM15T150CAHE3/57T
Prenesi: SM15T150CAHE3/57T.pdf
SM15T150CA-M3/57T
SM15T150CA-M3/57T
Prenesi: SM15T150CA-M3/57T.pdf
SM15T150A-M3/57T
SM15T150A-M3/57T
Prenesi: SM15T150A-M3/57T.pdf
SM15T150CAHE3/9AT
SM15T150CAHE3/9AT
Prenesi: SM15T150CAHE3/9AT.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%