SM15T12CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T12CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T12CA
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 10.2VWM 21.7VC SMC
Podatkovni listi: SM15T12CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T12CA
Številka dela SM15T12CA Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 10.2VWM 21.7VC SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296985 pcs Podatkovni list SM15T12CA.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.4V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 10.2V Napetost - razčlenitev SMC
Tip Zener Serija SM15T, TRANSIL™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 461A (8/20µs)
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena 497-12771-2
SM15T12CA-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SM15T12CA
Opis TVS DIODE 10.2VWM 21.7VC SMC Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.7V
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali No
Podobni izdelki
SM15T12CAHE3/57T
SM15T12CAHE3/57T
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AB
Na zalogi: 203220 pcs
Prenesi: SM15T12CAHE3/57T.pdf
RFQ
SM15T12CA-M3/57T
SM15T12CA-M3/57T
Na zalogi: 336443 pcs
Prenesi: SM15T12CA-M3/57T.pdf
RFQ
SM15T12CA-E3/57T
SM15T12CA-E3/57T
Prenesi: SM15T12CA-E3/57T.pdf
SM15T12CA-M3/9AT
SM15T12CA-M3/9AT
Prenesi: SM15T12CA-M3/9AT.pdf
SM15T12CA-E3/9AT
SM15T12CA-E3/9AT
Prenesi: SM15T12CA-E3/9AT.pdf
SM15T12AHE3/9AT
SM15T12AHE3/9AT
Prenesi: SM15T12AHE3/9AT.pdf
SM15T12CAHE3/9AT
SM15T12CAHE3/9AT