SCT50N120
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SCT50N120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCT50N120
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 1.2KV TO247-3
Podatkovni listi: 1.SCT50N120.pdf2.SCT50N120.pdf3.SCT50N120.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCT50N120
Številka dela SCT50N120 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1.2KV TO247-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2060 pcs Podatkovni list 1.SCT50N120.pdf2.SCT50N120.pdf3.SCT50N120.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (Max) +25V, -10V
Tehnologija SiCFET (Silicon Carbide) Paket naprave za dobavitelja HiP247™
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 69 mOhm @ 40A, 20V
Odmik moči (maks.) 318W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-16598-5
delovna temperatura -55°C ~ 200°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1900pF @ 400V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 122nC @ 20V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 20V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1200V
natančen opis N-Channel 1200V 65A (Tc) 318W (Tc) Through Hole HiP247™ Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SCT64
SCT64
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 60W
Na zalogi: 6535 pcs
Prenesi: SCT64.pdf
RFQ
SCT601NONROHS
SCT601NONROHS
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W