SCT20N120
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SCT20N120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCT20N120
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 1200V 20A HIP247
Podatkovni listi: 1.SCT20N120.pdf2.SCT20N120.pdf3.SCT20N120.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCT20N120
Številka dela SCT20N120 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1200V 20A HIP247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6571 pcs Podatkovni list 1.SCT20N120.pdf2.SCT20N120.pdf3.SCT20N120.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 1mA Vgs (Max) +25V, -10V
Tehnologija SiCFET (Silicon Carbide) Paket naprave za dobavitelja HiP247™
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 10A, 20V
Odmik moči (maks.) 175W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-15170
delovna temperatura -55°C ~ 200°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 650pF @ 400V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 20V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 20V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1200V
natančen opis N-Channel 1200V 20A (Tc) 175W (Tc) Through Hole HiP247™ Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)