PKC-136RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
PKC-136RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PKC-136RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 136V 219V DO15
Podatkovni listi: PKC-136RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PKC-136RL
Številka dela PKC-136RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 136V 219V DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96712 pcs Podatkovni list PKC-136RL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 136V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 219V
Napetost - razčlenitev (min) 150V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Serija RVS, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
Druga imena 497-6478-1 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.7A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela PKC-136 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PKC.M0.2SL.MG
PKC.M0.2SL.MG
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4534 pcs
Prenesi: PKC.M0.2SL.MG.pdf
RFQ
PKC-136
PKC-136
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 136V 219V DO15