PD57006S-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
PD57006S-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD57006S-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FET RF 65V 945MHZ PWRSO-10
Podatkovni listi: PD57006S-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD57006S-E
Številka dela PD57006S-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FET RF 65V 945MHZ PWRSO-10 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6043 pcs Podatkovni list PD57006S-E.pdf
Napetost - preskus 28V Napetost - ocenjena 65V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja PowerSO-10RF (Straight Lead)
Serija - Moč - izhod 6W
Pakiranje Tube Paket / primer PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Druga imena 497-6720-5
PD57006S-E-ND
PD57006SE
Slika hrupa -
Gain 15dB Pogostost 945MHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS 28V 70mA 945MHz 15dB 6W PowerSO-10RF (Straight Lead) Trenutna ocena 1A
Tok - preskus 70mA Številka osnovnega dela PD57006