MSS50-800
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
MSS50-800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSS50-800
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
Podatkovni listi: MSS50-800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSS50-800
Številka dela MSS50-800 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5332 pcs Podatkovni list MSS50-800.pdf
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Struktura 1-Phase Controller - All SCRs Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer ISOTOP
Druga imena 497-5375-5
MSS50-800-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število SCR, diode 2 SCRs Tip montaže Chassis Mount
natančen opis SCR Module 800V 70A 1-Phase Controller - All SCRs Chassis Mount ISOTOP Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 70A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 600A, 630A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 80mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA
Podobni izdelki
MSS4350RG
MSS4350RG
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SWITCH SLIDE 4P3T 0.4VA 20V