MSS40-1200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
MSS40-1200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSS40-1200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
Podatkovni listi: MSS40-1200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSS40-1200
Številka dela MSS40-1200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4671 pcs Podatkovni list MSS40-1200.pdf
Stanje napetosti - izklop 1.2kV Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Struktura 1-Phase Controller - All SCRs Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer ISOTOP
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število SCR, diode 2 SCRs
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR Module 1.2kV 55A 1-Phase Controller - All SCRs Chassis Mount ISOTOP
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 55A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 400A, 420A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 80mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSS4200R
MSS4200R
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SWITCH SLIDE 4PDT 300MA 125V
Na zalogi: 5384 pcs
Prenesi: MSS4200R.pdf
RFQ
MSS4200
MSS4200
Na zalogi: 4328 pcs
Prenesi: MSS4200.pdf
RFQ
MSS2P3HM3_A/H
MSS2P3HM3_A/H
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE SCHOTTKY 30V 2A MICROSMP
Prenesi: MSS2P3HM3_A/H.pdf
MSS2P2HM3/89A
MSS2P2HM3/89A
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: DIODE SCHOTTKY 2A 20V MICROSMP
Prenesi: MSS2P2HM3/89A.pdf
MSS2P3-M3/89A
MSS2P3-M3/89A
Prenesi: MSS2P3-M3/89A.pdf
MSS2P2HM3_A/H
MSS2P2HM3_A/H
Opis: DIODE SCHOTTKY 20V 2A MICROSMP