MP23AB01DHTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
MP23AB01DHTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP23AB01DHTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
Podatkovni listi: 1.MP23AB01DHTR.pdf2.MP23AB01DHTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP23AB01DHTR
Številka dela MP23AB01DHTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 144648 pcs Podatkovni list 1.MP23AB01DHTR.pdf2.MP23AB01DHTR.pdf
Napetostni razpon 2.3V ~ 3.6V Napetost - ocenjena 2.7V
Tip MEMS (Silicon) Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.132" L x 0.098" W (3.35mm x 2.50mm) Oblika Rectangular
Serija - Občutljivost -38dB ±1dB @ 94dB SPL
Razmerje S / N 65dB Lokacija v pristanišču Bottom
Pakiranje Tape & Reel (TR) Vrsta izhoda Analog
Druga imena 497-17051-2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 400 Ohms
Višina (maks.) 0.043" (1.10mm) Frekvenčni razpon 100Hz ~ 10kHz
Smer Omnidirectional natančen opis 100Hz ~ 10kHz Analog Microphone MEMS (Silicon) 2.3V ~ 3.6V Omnidirectional (-38dB ±1dB @ 94dB SPL) Solder Pads