M74HCT132M1R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M74HCT132M1R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC GATE NAND SCHMITT 4CH 14SO
Podatkovni listi: M74HCT132M1R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M74HCT132M1R
Številka dela M74HCT132M1R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC GATE NAND SCHMITT 4CH 14SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 287489 pcs Podatkovni list M74HCT132M1R.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SO
Serija 74HCT Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vhodov 2 Število vezij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 30ns @ 4.5V, 50pF Vrsta logike NAND Gate
Logična raven - nizka 0.5 V ~ 0.6 V Logična raven - visoka 1.9 V ~ 2.1 V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Schmitt Trigger
natančen opis NAND Gate IC 4 Channel Schmitt Trigger 14-SO Trenutni - Quiescent (Max) 1µA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 4mA, 4mA Številka osnovnega dela 74HCT132