M74HC390RM13TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M74HC390RM13TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC DECADE COUNTER DUAL 16-SOIC
Podatkovni listi: M74HC390RM13TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M74HC390RM13TR
Številka dela M74HC390RM13TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC DECADE COUNTER DUAL 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73955 pcs Podatkovni list M74HC390RM13TR.pdf
Napetost - oskrba 2V ~ 6V Trigger Type Negative Edge
Čas Synchronous Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija 74HC Ponastaviti Asynchronous
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 497-7371-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Counter, Decade Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Smer Up natančen opis Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SO
Count Rate 79MHz Številka osnovnega dela 74HC390