M48Z35AV-10MH6F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M48Z35AV-10MH6F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M48Z35AV-10MH6F
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC NVSRAM 256K PARALLEL 28SOH
Podatkovni listi: M48Z35AV-10MH6F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
936 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M48Z35AV-10MH6F
Številka dela M48Z35AV-10MH6F Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC NVSRAM 256K PARALLEL 28SOH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10234 pcs Podatkovni list M48Z35AV-10MH6F.pdf
Čas cikla pisanja - 100ns Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V
Tehnologija NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Paket naprave za dobavitelja 28-SOH
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets Druga imena 497-4727-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount