M48T35AV-10MH6F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M48T35AV-10MH6F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M48T35AV-10MH6F
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH
Podatkovni listi: M48T35AV-10MH6F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
936 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M48T35AV-10MH6F
Številka dela M48T35AV-10MH6F Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7700 pcs Podatkovni list M48T35AV-10MH6F.pdf
Napetost - oskrba, baterija - Napetost - oskrba 3 V ~ 3.6 V
Tip Clock/Calendar Oblika časa HH:MM:SS (24 hr)
Paket naprave za dobavitelja 28-SOH Serija Timekeeper®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
Druga imena 497-4715-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vmesnik Parallel Lastnosti Leap Year
natančen opis Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar Parallel 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets Format datuma YY-MM-DD-dd
Tok - Časovno obdobje (maks.) 2mA @ 3V ~ 3.6V Številka osnovnega dela M48T