M29F200BB45N1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M29F200BB45N1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M29F200BB45N1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC FLASH 2M PARALLEL 48TSOP
Podatkovni listi: M29F200BB45N1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
576 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M29F200BB45N1
Številka dela M29F200BB45N1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC FLASH 2M PARALLEL 48TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18799 pcs Podatkovni list M29F200BB45N1.pdf
Čas cikla pisanja - 45ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija FLASH - NOR Paket naprave za dobavitelja 48-TSOP
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)