M29F040B45K1T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M29F040B45K1T
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC FLASH 4M PARALLEL 32PLCC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M29F040B45K1T
Številka dela M29F040B45K1T Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC FLASH 4M PARALLEL 32PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 55506 pcs Podatkovni list
Čas cikla pisanja - 45ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija FLASH - NOR Paket naprave za dobavitelja 32-PLCC (11.35x13.89)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 32-LCC (J-Lead) Druga imena 497-1703-2
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount