M29F010B45K1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M29F010B45K1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC FLASH 1M PARALLEL 32PLCC
Podatkovni listi: M29F010B45K1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M29F010B45K1
Številka dela M29F010B45K1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC FLASH 1M PARALLEL 32PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23883 pcs Podatkovni list M29F010B45K1.pdf
Čas cikla pisanja - 45ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija FLASH - NOR Paket naprave za dobavitelja 32-PLCC (11.35x13.89)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 32-LCC (J-Lead) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)