M22100B1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M22100B1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC CROSSPOINT SWITCH 4X4 16DIP
Podatkovni listi: M22100B1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M22100B1
Številka dela M22100B1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC CROSSPOINT SWITCH 4X4 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 271897 pcs Podatkovni list M22100B1.pdf
Napetost - enosmerna (V +) 3 V ~ 20 V Napetost - oskrba, dvojna (V ±) -
Preklopi Circuit - Paket naprave za dobavitelja 16-DIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 497-7338-5
M22100B1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Odpornost na stanje (Max) 95 Ohm
Število kanalov 1 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 4:4
Lastnosti - natančen opis Memory Switch IC 1 Channel 16-DIP
Številka osnovnega dela M22100 Aplikacije Memory
-3db Bandwidth 40MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
M22-FY-T1
M22-FY-T1
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: PILOT LIGHT 110V LED ROUND YEL
Na zalogi: 2891 pcs
Prenesi: M22-FY-T1.pdf
RFQ
M2211 SL002
M2211 SL002
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 500'
Na zalogi: 2952 pcs
Prenesi: M2211 SL002.pdf
RFQ
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: MULTI-PAIR 8COND 22AWG 500'
Prenesi: M2212 SL002.pdf
M2210 SL005
M2210 SL005
Opis: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 100'
Prenesi: M2210 SL005.pdf
Opis: MULTI-PAIR 8COND 22AWG 100'
Prenesi: M2212 SL005.pdf
M2210 SL001
M2210 SL001
Opis: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 1000'
Prenesi: M2210 SL001.pdf
Opis: MULTI-PAIR 8COND 22AWG 1000'
Prenesi: M2212 SL001.pdf
Opis: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 500'
Opis: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 100'
Opis: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 1000'
M2200-5008-SS
M2200-5008-SS
Proizvajalci: RAF
Opis: HEX STANDOFF M5X0.8" SS 25MM
Prenesi: M2200-5008-SS.pdf
M22-FY-T2
M22-FY-T2
Opis: PILOT LIGHT 220V INCAND RND YEL
Prenesi: M22-FY-T2.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%