LNBP15SP-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LNBP15SP-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LNBP15SP-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC LNB SUPPLY & CNTRL 10-PWRSOIC
Podatkovni listi: LNBP15SP-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LNBP15SP-TR
Številka dela LNBP15SP-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC LNB SUPPLY & CNTRL 10-PWRSOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46523 pcs Podatkovni list LNBP15SP-TR.pdf
Napetost - izhod 13V, 18V Napetost - Vhod 15 V ~ 25 V
Paket naprave za dobavitelja 10-PowerSO Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
delovna temperatura 0°C ~ 85°C Število izhodov 1