LM2931AD33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LM2931AD33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2931AD33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Podatkovni listi: LM2931AD33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2931AD33R
Številka dela LM2931AD33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107033 pcs Podatkovni list LM2931AD33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Current Limit, Thermal Shutdown Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 78dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6880-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO Trenutni - izhod 100mA