LK115D33-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LK115D33-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LK115D33-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Podatkovni listi: LK115D33-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LK115D33-TR
Številka dela LK115D33-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6102 pcs Podatkovni list LK115D33-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.17V @ 60mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 79dB ~ 57dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1540-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO Tok - Supply (Max) 3mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 500µA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LK115
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LK112SM80TR
LK112SM80TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 8V 200MA SOT23-5
Na zalogi: 205912 pcs
Prenesi: LK112SM80TR.pdf
RFQ
LK115D33
LK115D33
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Na zalogi: 218173 pcs
Prenesi: LK115D33.pdf
RFQ
LK115D30-TR
LK115D30-TR
Opis: IC REG LINEAR 3V 100MA 8SO
Prenesi: LK115D30-TR.pdf
LK115D50
LK115D50
Opis: IC REG LINEAR 5V 100MA 8SO
Prenesi: LK115D50.pdf
LK11G
LK11G
Proizvajalci: Dialight
Opis: LED SYSTEM MCPCB W/CONN 1W GREEN
Prenesi: LK11G.pdf
LK112SM60TR
LK112SM60TR
Opis: IC REG LINEAR 6V 200MA SOT23-5
Prenesi: LK112SM60TR.pdf
LK11R
LK11R
Proizvajalci: Dialight
Opis: LED SYSTEM MCPCB W/CONN 1W RED