LFTVS10-1F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LFTVS10-1F3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 8V 13V 4FLIPCHIP
Podatkovni listi: LFTVS10-1F3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LFTVS10-1F3
Številka dela LFTVS10-1F3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 8V 13V 4FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118541 pcs Podatkovni list LFTVS10-1F3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13V
Napetost - razčlenitev (min) 10V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 4-FlipChip (0.77x0.77)
Serija LFTVS, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 350W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-UFBGA, FCBGA Druga imena 497-12494-1
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 200pF @ 1MHz
Številka osnovnega dela LFTVS10 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LFTVS7-1F3
LFTVS7-1F3
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 5.5V 10V 4FLIPCHIP
Na zalogi: 139188 pcs
Prenesi: LFTVS7-1F3.pdf
RFQ
LFTVXO009907BULK
LFTVXO009907BULK
Proizvajalci: IQD Frequency Products
Opis: OSCILLATOR VCTCXO 20.0MHZ HCMOS
Na zalogi: 7189 pcs
Prenesi: LFTVXO009907BULK.pdf
RFQ
LFTQSM1T
LFTQSM1T
Proizvajalci: NXP Semiconductors / Freescale
Opis: HARDWARE 0.65MM 184-PIN
Prenesi:
LFTQSJT
LFTQSJT
Opis: HARDWARE 0.5MM 120-PIN QFP
Prenesi:
LFTQSK1T
LFTQSK1T
Opis: HARDWARE 0.635MM 132-PI
LFTVS18-1F3
LFTVS18-1F3
Opis: TVS DIODE 12V 19V 4FLIPCHIP
Prenesi: LFTVS18-1F3.pdf
LFTQSKT
LFTQSKT
Opis: HARDWARE 0.5MM 128-PIN R
Opis: OSCILLATOR VCTCXO 10.0MHZ HCMOS
Prenesi: LFTVXO009900BULK.pdf
LFTQSLT
LFTQSLT
Opis: HARDWARE 0.5MM 144-PIN
Opis: OSCILLATOR VCTCXO 16.3840MHZ HCM
Opis: OSCILLATOR VCTCXO 12.80MHZ HCMOS
LFTQSMT
LFTQSMT
Opis: HARDWARE 0.65MM 160-PIN
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%