LF85CPT-TRY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF85CPT-TRY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 8.5V 500MA PPAK
Podatkovni listi: LF85CPT-TRY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF85CPT-TRY
Številka dela LF85CPT-TRY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 8.5V 500MA PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 194653 pcs Podatkovni list LF85CPT-TRY.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 8.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 72dB ~ 57dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8.5V 500mA PPAK
Tok - Supply (Max) 12mA Trenutni - Quiescent (Iq) 2.5mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LF85
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LF85CPT
LF85CPT
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 8.5V 500MA PPAK
Na zalogi: 154936 pcs
Prenesi: LF85CPT.pdf
RFQ
LF85CDT-TR
LF85CDT-TR
Opis: IC REG LINEAR 8.5V 500MA DPAK
Na zalogi: 399361 pcs
Prenesi: LF85CDT-TR.pdf
RFQ
LF85CPT-TR
LF85CPT-TR
Prenesi: LF85CPT-TR.pdf
LF85CDT-TRY
LF85CDT-TRY
Prenesi: LF85CDT-TRY.pdf
LF8OX
LF8OX
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: PATCHCORD 1/4" ORANGE 8FT
Prenesi: LF8OX.pdf
LF85CDT
LF85CDT
Prenesi: LF85CDT.pdf
LF8BLX
LF8BLX
Opis: PATCHCORD 1/4" BLUE 8FT
Prenesi: LF8BLX.pdf
LF8BKX
LF8BKX
Opis: PATCHCORD 1/4" BLACK 8FT
Prenesi: LF8BKX.pdf
LF8GYX
LF8GYX
Opis: PATCHCORD 1/4" GRAY 8FT
Prenesi: LF8GYX.pdf
LF85CP
LF85CP
Opis: IC REG LINEAR 8.5V 500MA TO220FP
Prenesi: LF85CP.pdf
LF8BK
LF8BK
Opis: PATCHCORD 1/4" BLACK 8FT
Prenesi: LF8BK.pdf
LF8GNX
LF8GNX
Opis: PATCHCORD 1/4" GREEN 8FT
Prenesi: LF8GNX.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%