LDP24ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDP24ARL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDP24ARL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 24V 40V R-6
Podatkovni listi: LDP24ARL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDP24ARL
Številka dela LDP24ARL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 24V 40V R-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51605 pcs Podatkovni list LDP24ARL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 40V
Napetost - razčlenitev (min) 25V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja R-6
Serija LDP Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer R6, Axial Druga imena 497-12491-2
LDP24ARL-ND
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 8000pF @ 1MHz
Številka osnovnega dela LDP24A Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LDP3IG6-A
LDP3IG6-A
Proizvajalci: Panduit
Opis: WIRE DUCT SOLID ADHESIVE GRAY 6'
Na zalogi: 3327 pcs
Prenesi:
RFQ
LDP24A
LDP24A
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 24V 40V R-6