LDL112PU33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDL112PU33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDL112PU33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6DFN
Podatkovni listi: 1.LDL112PU33R.pdf2.LDL112PU33R.pdf3.LDL112PU33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDL112PU33R
Številka dela LDL112PU33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 358348 pcs Podatkovni list 1.LDL112PU33R.pdf2.LDL112PU33R.pdf3.LDL112PU33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 1.2A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WFDFN Exposed Pad PSRR 57dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-15931-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.2A 6-DFN (2x2) Tok - Supply (Max) 400µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 70µA Trenutni - izhod 1.2A