LDK320ADU120R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK320ADU120R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK320ADU120R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 200MA SOT89
Podatkovni listi: 1.LDK320ADU120R.pdf2.LDK320ADU120R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK320ADU120R
Številka dela LDK320ADU120R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 200MA SOT89 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 858721 pcs Podatkovni list 1.LDK320ADU120R.pdf2.LDK320ADU120R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 18V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA PSRR 88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-17801-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-89
Tok - Supply (Max) 100µA Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable