LDK220M36R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK220M36R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK220M36R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.6V 200MA SOT23-5
Podatkovni listi: 1.LDK220M36R.pdf2.LDK220M36R.pdf3.LDK220M36R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK220M36R
Številka dela LDK220M36R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.6V 200MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 251977 pcs Podatkovni list 1.LDK220M36R.pdf2.LDK220M36R.pdf3.LDK220M36R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-14825-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 200mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 100µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA Trenutni - izhod 200mA