LDK120M28R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK120M28R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK120M28R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5
Podatkovni listi: LDK120M28R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK120M28R
Številka dela LDK120M28R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 319548 pcs Podatkovni list LDK120M28R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-13498-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 100µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA Trenutni - izhod 200mA