LDK120C-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK120C-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK120C-R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT323
Podatkovni listi: LDK120C-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK120C-R
Številka dela LDK120C-R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT323 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147801 pcs Podatkovni list LDK120C-R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 0.8V
Voltage - Output (Max) 5.2V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-13492-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 5.35 V 200mA SOT-323-5 Tok - Supply (Max) 100µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA Trenutni - izhod 200mA